• Květiny
  • Květiny

Květinový ateliér

Poskytujeme kompletní květinový servis zahrnující rozvoz květin, svatební floristiku, pohřební květiny, sezónní výzdobu, zejména pak tu adventní. Připravíme květinovou výzdobu na bankety a firemní akce. Nabízíme květinový servis pro kanceláře, hotely a restaurace.

Doručujeme květiny

Doručujeme květiny kamkoliv po Poděbradech a blízkém okolí. Uvážeme Vám jakoukoliv kytici dle Vašeho přání, ideálně pracujeme se sezónními květinami, což zaručuje příznivou cenu i dlouhou trvanlivost. Přiložit můžeme osobní pozdrav či přání, popřípadě lahev vína, bonboniéru apod. Před odesláním Vám pošleme fotografii kytice a budeme Vás také informovat o jejím převzetí. Pár ukázek naší práce naleznete v Galerii.

Svatby

Poskytujeme kompletní svatební výzdobu – od svatební kytice po ozdobu aut či dortu. Rádi se s Vámi nezávazně sejdeme a vybereme ty správné květiny pro Vás. Výzdobu přivezeme a naaranžujeme na místě. U nás nic není nemožné a jsme schopni vytvořit úplně vše dle Vašich představ. Na druhou stranu pokud si nevíte tak úplně rady, velmi rádi Vám ukážeme naše portfolio či se můžete inspirovat v některé z mnoha publikací, které v ateliéru máme. Pár ukázek naší práce naleznete v Galerii.